Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; widget_link has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/lowbednakliye.com/httpdocs/wp-content/themes/logiscargo/inc/theme-functions.php on line 2453
DİYARBAKIR AĞIR NAKLİYAT TEL:0532 400 16 90 - Lowbed Nakliye 📞 0532 400 16 90
DİYARBAKIR AĞIR NAKLİYAT TEL:0532 400 16 90
16 Oca

DİYARBAKIR AĞIR NAKLİYAT TEL:0532 400 16 90

DİYARBAKIR AĞIR NAKLİYAT 0532 400 16 90

Türkiye Geneli lowbed Ağır Nakliyat Araç Tedarik Hizmetleri.
Ağır Nakliyat Uluslararası ve Yurtiçi Karayolu Yönetmeliğine göre standartların dışında olan yüklerin, normal kamyon tır veya konteynerların ölçülerine göre En / Boy / Yükseklik / Tonaj farkı olan yüklerin taşımacılığı şeklidir.

Gabari Dışı Taşıma İzinleri
Türkiye’de izne taabi gabari dışı yüklerin ölçü ve ağırlıkları aşağıdaki gibidir.
**Araç ile birlikte yükün toplam ağırlığı 40 tonu geçtiği durumlar
**Open-Top / açık ve taşmalı yüklemeler ( gümrük mühürü taşımayan )yükler
** uzunluk = 16.50 m (Çekici ve Remork toplamı ) x genişlik = 2.50 m xyerden yükseklik = 4.00 m aştığı durumlar
İzin Başvuruları için gerekli olan detaylar aşağıdadır.

*Araç Sahibi Firmanın Adı/Adresi&İrtibat Bilgileri
*Total Ağırlık ve Ölçüler
*Yükleme tarihi
*İzinlerin başlangıç ve bitiş noktası(Detaylı)
*Araç Çekici ve Remork Plakaları
*Aracın kendi ağırlığı (Çekici ve Remork ayrı ayrı bildirilecek)
*Dingil (axle) aralıkları
*Dingil başına lastik adedi
*Dingil başına düşen ağırlık
Öncü Hizmetleri

Türkiye’de 16.50 m uzunluk, 2.50 m genişlik, 4.00 m yüksekliği aşan durumlarda Escort Hizmeti almak gereklidir. Böylelikle herhangi bir cezai kovuşturmaya düşmeden ve en güvenli şekilde nakliyenizi tamamlamanızda yardımcı olmaktadır.

LOWBED NEDİR ?

1. Ağır iş makineleri ya da özel proje yükleri gibi uluslararası ve yurtiçi karayolu taşıma yönetmeliğine göre standartların dışında, normal kamyonların ve ya tırların taşıyabilecekleri uzunluk, yükseklik, genişlik ve tonajdan farklı olan yüklerin taşınmasını sağlayan yarı römorktur.
2. Yerden yüksekliği azaltılmış, ağır taşımalar için özel Dorse.
3. Ağır yük taşımacılığında kullanılan dorsedir.
4. Belirli bir yerden başka bir yere, genellikle iş makineleri, tank, obüs vb. araçları yükleyerek sevk etmeye yarayan araç. taşıma (ağırlık) kapasitesi oldukça yüksektir. boş ağırlığı ortalama 70, 80 tonu bulur.
iş makineleri, tank, obüs vb. gibi araçların paletli oluşu nedeniyle yol stabilizasyonunu bozması veya azami hızlarının düşük olması nedenleriyle low bed’ le taşınır.
bu araçların trafikte yol alması için, önlerinde seyreden, üst kısmında görülebilecek şekilde uzun araç yazan bir binek araç, pick up vb. taşıtın olması gereklidir.
bu taşıtın türkçe adı alçak yatak olarak geçer, ama piyasada yaygın olarak low bed adıyla bilinir.

ETİKETLER
ankara ağır nakliyeciler, ankara ağır nakliye hizmeti, ankara ağır yük nakliyesi, ankara lojistik üssü, Ankara Lowbed, Askeri Ekipman Taşımacılığı, ankara askeri ekipman taşımacılığı hizmeti, ağır iş makinası nakliye hizmeti, ağır iş makinası nakliyesi, ağır nakliyat, ağır nakliyat, lowbed ağır nakliyat platformu, ağır nakliyat tırları, ağır nakliye ankara, Ağır Nakliye Nakliyat, Ankara ağır trafo taşımacılık, ağır vinç nakliyesi, beton eleman nakliyesi, Beton Eleman Taşımacılığı, ankara beton taşımacılığı,

boru hattı nakliyesi, Boru Hattı Taşımacılığı, ankara coru taşımacılığı, Endüstriyel Tesis Taşımacılığı, ankara hat taşımacılığı, iş makinalari, iş makinası taşıma, iş makina taşımacıları, loder ankara, loder taşıma, lojistik üstü ağır makina taşımacılık , trafo nakliye, trafo taşımacılık, trafo taşımacılık hizmeti , Trafo Taşımacılığı, Trafo Taşımacılığı ankara, vinç nakliyesi, vinç taşımacılık hizmeti, Vinç Taşımacılığı, Vinç Taşımacılığı ankara, zırhlı araç taşımacılar, İş Makinaları ankara, İş Makinası Taşımacılığı, İş Makinası Taşımacılığı ankara

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar (cevap yok )

Henüz yorum yok.

Bir cevap yazın

Ağır Nakliye © Her hakkı saklıdır.2020

BİÇER NAKLİYAT

Hemen Ara! - 0532 400 16 90