Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; widget_link has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/lowbednakliye.com/httpdocs/wp-content/themes/logiscargo/inc/theme-functions.php on line 2453
Tekne Taşımacılığı - Lowbed Nakliye 📞 0532 400 16 90
Tekne Taşımacılığı
7 Tem

Tekne Taşımacılığı

Güvenli ve Sigortalı Tekne Taşıma

Yat yaşımacılığı

Tekne Taşımacılığı

Tekne Taşımacılığı hizmeti muhtemelen en çok büyük boy tekneleri ve yatları taşıma olarak bilinir. Bununla birlikte, günlük olarak motorlu veya yelkenli olsun, her boyutta tekne taşımacılığı sunuyoruz. Genellikle, bir gönderi onaylandıktan ve programlandıktan sonra, bir hafta veya daha kısa bir süre içinde hareket ediyoruz. Tekne taşıma hizmetlerimizde nereden isterseniz teknenizi alıyor ve dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Her boyutta teknenin taşınması için gerekli araç filosuna sahibiz.

Tekne Taşıma Fiyatları
Tekne taşıma fiyatları birçok farklı duruma göre değişiklik göstermektedir. Nakliye yapılacak mesafenin uzaklığı, teknenizin büyüklüğü, sürat teknesi, bot, taka gibi tekne türlerinin farklılığı, ihtiyaç duyulan nakliye aracı türü ve diğer birçok faktör tekne taşıma fiyatlarını etkilemektedir. En uygun fiyatlarla kaliteden ödün vermeden tekne taşıma hizmeti sunanBiçer Ağır Nakliyat  ile güvenle deniz aracınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Teknenizin taşınması için fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yat taşıma, yelkenli taşıma ve katamaran taşıma hizmetlerimizle diğer deniz araçları taşımacılığı ihtiyaçlarınız için de çözümler üretmekteyiz.

Tekne Taşımacılığı Hazırlık Kılavuzu
Bir Tekneyi güvenli bir şekilde nakletmeden önce ilgilenilmesi gereken birçok öğe vardır. Gerekli hazırlıkların çoğu siz veya temsilciniz tarafından yapılabilir. Seçtiğiniz marina ve tekne taşıma aracı, bilgi için harika bir kaynak olabilir. Ele alınması gereken ayrıntıların çoğu, çok az teknik beceri veya deneyim gerektirir. Teknenizin taşınması için fiyat teklifi talep ederken boyutlar çok önemlidir. Teknenizi ölçmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Unutmayın, ölçümlerinizde doğru olmak çok önemlidir.

 

Teknenizin toplam uzunluğunu ölçün, yüzme platformlarını ve motor braketlerini dahil etmeyi unutmayın.

Teknenizin yüksekliğini ölçmek için, en yüksek kısmından omurganın dibine veya teknenin destekleri ve dümenlerinin en alt noktasına kadar ölçün.

Teknenin kirişini ölçmek için, teknenin en geniş bölümünü ölçersiniz ve ona bağlı olan her şeyi dahil edersiniz.

Tekne Taşımacılığınız için Doğru Marinayı Seçmek
Yeni varış yerine teknenizi taşımadan önce ve sonra teknenizi yüklemek ve boşaltmak için bir forklift veya benzeri bir aracınız var mı?

Teknenizde sökülmesi ve tekrar monte edilmesi gereken bir bölüm var mı?

Yat limanı veya tekne sahası, gemideki hazırlık çalışmalarına elverişli mi ve gemiyi nakliyeye hazır hale getirmek için ücretleri nedir?

Güvenli Taşıma için Teknenizi Nasıl Hazırlayabilirsiniz?
Güvenlik, geminizi güvenli bir şekilde taşımanın en önemli parçası olduğundan, hazırlığı sorumlu bir tekne tersanesine yaptırarak yönergelerimize uymanızı veya hazırlığın doğru bir şekilde yapılmasını denetlemenizi öneririz.

Lütfen teknenizin taşıma için uygun şekilde hazırlandığından emin olun. Düzgün hazırlanmayan tekneler “olduğu gibi” sevk edildiğinde hasarlar meydana gelebilmektedir. Biçer Ağır Nakliyat. Tekne Taşıma Şirketi olarak en uygun şekilde nakliyeye hazırlanmış teknelerinizi eğitimli sürücülerimizle karayolu üzerindeki diğer kişiler için güvenli olacak şekilde taşımaktayız.

Biçer Ağır Nakliyat.  Tekne taşımacılığında yasal yükseklikler bulunmaktadır. Büyük boyutlu tekneler (yatlar) karayolu üzerinde seyahat etmektedir. Bu, özel hazırlıklar gerektirir. Bir tekne sahibi olarak, teknenizin ve taşıma teçhizatının güvenli bir şekilde taşınması için marinanızın yeterince geniş olup olmadığını bilmeniz gerekir.

Teknenizi taşımak için bir marina seçerken, lütfen seyahate engel olan dallar veya kablolar içermeyen uygun açıklığa sahip bir marina seçin.

Biçer Ağır Nakliyat
1990 yılında, geçmişe dayanan 15 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile kurulan Biçer Ağır Nakliyat, tecrübesi, yüksek iş güvenliği ve uzman kadrosu ile yat taşımacılığı alanında da müşterilerine hizmet veriyor…

Biçer Ağır Nakliyat  1990yılında kurulmuş, yurtiçi ve yurtdışında ağır nakliyat (gabari taşıma) alanında faaliyet gösteren bir şirket. Proje taşımacılığı olarak da adlandırılan standartların dışındaki nakliyelerde uzmanlaşan firma, özel yat römorklarıyla yat ve tekneler için de taşıma ve lashing hizmeti veriyor.

Biçer Ağır Nakliyat, genel olarak uluslararası proje taşımacılığı, ağır ve gabari ürünlerin taşımaları, liman ve gemi organizasyonları, rota planlaması ve yol keşifleri, karayolu eskortluk hizmetleri ve vinç hizmetleri gibi operasyonları başarıyla sürdürüyor. R1, C2 ve Tehlikeli Madde Faaliyet belgeleri bulunan Biçer Ağır Nakliyat, sahip olduğu ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi’nin yanı sıra 14001 ve 18001 için de çalışmalarını sürdürüyor.

Yat taşımacılığı alanında ise ileri teknoloji ekipmanları ve bu alanda uzmanlaşmış personeli ile hizmet veren firma, Türkiye’de Boat Show fuarlarında geçmişten günümüze, etkin ve güvenli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Yat taşımacılığında daha çok yurtiçi faaliyetleri bulunan firma, talep doğrultusunda uluslararası taşımaları da yapıyor.

Yurtdışında daha çok Avrupa, Asya ve Ortadoğu’ya hizmet veren Biçer Ağır Nakliyat Nakliyat’ın yurtdışında birlikte çalıştığı kişi ve firmalar da bulunuyor. Yurtiçinde tüm Anadolu’da çalışmalar yapan Biçer Ağır Nakliyat Nakliyat’ın Kocaeli Şekerpınar’da bir adet tır parkı, bir adet de deposu bulunuyor. Yat nakliyelerini tamamıyla kendi araçlarıyla yapan firma, talebin fazla olduğu dönemlerde alt taşıyıcılarından da destek sağlıyor. Bugüne kadar taşıdığı en büyük boy tekne 32 metre olan Biçer Ağır Nakliyat, taşıma kapasitesini belli oranlarla sınırlandırmıyor. Firma, yılda 200’den fazla teknenin elleçlemesini ve taşımasını yapıyor.

Biçer Ağır Nakliyat, teknik altyapısı ve yenilikçi fikirleriyle projelerin maliyetini azaltarak, müşterilerine katma değer katacak şekilde çözümler üretiyor. Yat taşımalarında özellikle sigorta konusuna çok dikkat eden firma, müşterilerinin değerlerine büyük önem veriyor ve bu kapsamda A’dan Z’ye tüm lojistik sürecini kendisi yönetiyor.
Her yıl katıldığı fuarlarla müşterilerine ulaşan Biçer Ağır Nakliyat, hem üretici ve broker firmalarla hem de doğrudan tekne sahipleriyle çalışıyor.


Teknem Yolda
Teknem Yolda, karayolu ile taşınabilecek ölçülerdeki tüm deniz araçlarının transferini sağlayan, sadece tekne taşımayı hedef almış ve bu alanda uzmanlaşmış bir firma…

Uzun yıllar uluslararası nakliye alanında tecrübe edinen Selahattin İrgin tarafından 1992 yılında kurulan Teknem Yolda, karayolu ile taşınabilecek ölçülerdeki tüm deniz araçlarının transferini sağlayan, sadece tekne taşımayı hedef almış ve bu alanda uzmanlaşmış bir aile firması. Bugün ikinci kuşak yöneticileri Ahmet ve İbrahim İrgin kardeşler tarafından yönetilen firma, yat taşımacılığı konusunda müşterilerine deniz yolu transferinden daha ekonomik ve zaman kazandıran bir nakliye hizmeti sunuyor. Firma bunun yanında dileyen müşterilerine cradle imalatı yaparak yurt dışına ihraç edecekleri teknelerde lashing hizmeti vermek gibi çalışmalar da yapıyor.

Teknem Yolda, yurt içinde denize kıyısı olan ve gideceği güzergahta bir engelle karşılaşmayacağı her şehre tekne taşımacılığı yapıyor. Yurt içi nakliye işlerinin yoğunluğu sebebiyle yurt dışı hizmeti vermeyen firma, birlikte çalıştığı ve işini yapabileceğine güvendiği nakliye firmalarına aracı olarak yükleme ve takip hizmetinde bulunup teknelerin gideceği ülkelere ulaşmasına yardımcı oluyor. Mega Yacht Transport firması ile Türkiye’ye gelen teknelerin teslim adresi olan limana inmesinden sonraki nakliyeleri gerçekleştirip yurt dışına giden teknelerin yüklenebilmesi ve güvenli yolculuk yapabilmesi için yerinde ölçümler yaparak teknelere cradle hazırlıyor.

Sıradan bir nakliye hizmeti yapmadıklarının, tekne taşıdıklarının her zaman bilincinde olan firma, bu duyarlılığını müşterilerine de yansıtıyor. Taşıdıkları tekneleri asla üçüncü şahıslara emanet etmeyen Teknem Yolda, yükleme anından indirme anına kadar olan tüm süreçte oluşabilecek tüm sorunları üstleniyor.

Tekne taşımacılığını kendi araçlarıyla ve kendi tasarımı olan aparatlarla yapan firma asla araba lastiği, takoz gibi geride kalmış yöntemleri kullanmıyor. Firmanın taşıma kapasitesi teknenin gideceği yere göre değişmekle beraber bugüne kadar 35 ton ağırlığa ve 20 metre uzunluğa kadar farklı ölçülerde teknelere taşıma hizmeti sunulmuş. Birçok sıra dışı taşımaya imza atan firmanın en dikkat çeken taşımalarından biri; İstanbul’dan Van’a götürülen iki adet 17 metre boy, 5 metre en ve 5 metre yükseklik ölçülerindeki katamaranlar olmuş. Yurtiçi fuarlarda da taşıma hizmeti veren firma, Ataköy Marina’dan CNR fuar alanına çok daha büyük tekneleri de taşımış.

Teknelerin denizden transferinde kaybedilen zamanı ve harcanan maliyeti en aza indirerek tekne sahiplerine konforlu bir ulaşım hizmeti vermeyi hedefleyen firmanın tekne yüklenirken dikkat ettiği en önemli nokta; teknenin kendi yüksekliğine uygun römorku tercih ederek olası kaza ve hasarların önüne geçmek.

Teknem Yolda, uzun yıllardır Vicem Yacht ve Mega Yacht Transport gibi firmalarla çalışıyor. Türkiye’de üretim yapan veya Türkiye’ye yabancı markaları getiren firmalarla da çalışmalarını sürdüren firma, daha önce teknelerini taşıdığı tekne sahiplerinin tavsiyeleriyle de doğrudan tekne sahipleriyle çalışmalarını sürdürüyor. Firmanın sloganı ise: “Teknem Yolda hava durumuna değil, rahatınıza bakmanızı sağlar.”


Biçer Ağır Nakliyat Tekne Taşıma
Yurtiçinde, karayolu ile tekne taşımacılığı yapan Biçer Ağır Nakliyat  Tekne Taşıma, 16 metre boy, 5 metre en ve 4,5 metre yüksekliğe kadar her tür tekne için taşımacılık hizmeti veriyor…

Biçer Ağır Nakliyat  Tekne Taşıma, 1990  yılında kurulmuş, ancak firmanın kökeni 2000 yılına kadar uzanıyor. Biçer Ağır NakliyatTekne Taşıma, sadece tekne taşımacılığı yapıyor, tekne haricinde herhangi bir nakliye yapmıyor. Firma tekne taşımada müşterilerine marina haricinde vinç hizmeti veriyor ve ücretsiz nakliye sigortası yapıyor. Sadece yurtiçinde nakliye hizmeti veren firmanın yurtdışında da bağlantılı çalışmalar yaptığı firmalar var. Ofisi İstanbul’da bulunan Biçer Ağır Nakliyat Tekne Taşıma, Türkiye’de tüm şehirlere tekne nakliyesi yapıyor.

Nakliye işlemlerini kendi araçlarıyla gerçekleştiren firma, 16 metre boy, 5 metre en ve 4,5 metre yüksekliğe kadar her tür tekne için taşımacılık hizmeti veriyor. Biçer Ağır Nakliyat Tekne Taşıma, yılda ortalama 100 tekneye nakliye hizmeti sunuyor.

Firma, hem tekne üreticisi firmalar ve brokerlarla hem de tekne sahipleri ve kaptanlarla doğrudan çalışıyor. Ayrıca Marinalarla da iletişim halinde. Biçer Ağır Nakliyat Tekne Taşıma’nın yat nakliyesinde en fazla önem verdiği konular; güvenli bağlama, profesyonel araç şoförleri ve nakliye sigortası. Firma ayrıca yüksek gabarili nakliyelerde eskort eşliğinde ve karayollarından alınan özel izinlerle nakliye hizmetini gerçekleştiriyor.

  • Biçer Ağır Nakliyat
  •  + 90 532 400 16 90 / 0216 212 00 27
  •  info@lowbednakliye.com
, ,

Yorumlar (cevap yok )

Henüz yorum yok.

Bir cevap yazın

Ağır Nakliye © Her hakkı saklıdır.2020

BİÇER NAKLİYAT

tr_TRTurkish
Hemen Ara! - 0532 400 16 90
× 7/24 Whatsapp Hattı